MEDICAMENTE DE UZ UMAN

RELATII CU PRESA

Farm. Pr. Anca Crupariu
E-mail: anca.crupariu@anm.ro

AUTORIZARE MEDICAMENTE

MRP DCP Autorizare – Reinoire – Variatii

Sef Departament Proceduri Europene
Medic primar SIMONA BADOI
E-mail: simona.badoi@anm.ro

Sef Serviciu SAPE
Farm Ada Georgerscu
E-mail: ada.georgerscu@anm.ro

CENTRALIZATA

Sef Departament Proceduri Europene
Medic primar SIMONA BADOI
E-mail: simona.badoi@anm.ro

Sef Serviciu
Adina Preda
E-mail: adina.preda@anm.ro

FARMACOVIGILENTA

Sef Serviciu Farmacovigilenta si Managementul Riscului
Dr. Roxana Stroe
E-mail: roxana.stroe@anm.ro

Inlocuitor sef Serviciu Farmacovigilenta si Managementul Riscului
Farm. pr. Roxana Dondera
E-mail: roxana.dondera@anm.ro

STUDII CLINICE

Sef Serviciu Studii Clinice
Dr. Mirela Vita
E-mail: mirela.vita@anm.ro

INSPECTIE FARMACEUTICA

Sef Departament Inspectie Farmaceutica
Farm. pr. Victorita Ivascu
E-mail: victorita.ivascu@anm.ro

Sef Serviciu Administrarea proceselor DIF
Farm. pr. Mihaela Sebe
E-mail: mihaela.sebe@anm.ro

Sef Serviciu Inspectii BPF, BPL, BPLA, BPSC, FV
Farm. pr. Gabriela Ruja
E-mail: gabriela.ruja@anm.ro

Sef Serviciu Supravegeherea calitatii medicamentelor, alerta rapida
Ing. chimist Cringuta Braiescu
E-mail: cringuta.braiescu@anm.ro

 

DISPOZITIVE MEDICALE

REGLEMENTARE, AUTORIZARE SI SUPRAVEGHERE PIATA

Sef Departament Reglementare, Autorizare Si Supraveghere Piata
Ing. Ioana TENE
Email: ioana.tene@anmdm.ro

EVALUARE UNITATI TEHNICO-MEDICALE

Sef Departament Evaluare Unitati Tehnico-Medicale
Ing. Vasile Marius Popescu
Tel. 021.222.86.52 / int. 124
E-mail: vasile.popescu@anmdm.ro

TEHNIC-LABORATOARE

Sef Departament Tehnic-Laboratoare
Ing. Marina Voicu
E-mail: marina.voicu@anmdm.ro

UNITATE NUCLEARA

Sef Unitate Nucleara
Fiz. Alexandru Florea
Tel. 021.222.86.52 / interior 110
E-mail: alexandru.florea@anmdm.ro