30.07.2014
Probleme tehnice comunicare e-mail / Adrese de e-mail provizorii ANMDM
Din cauza unor probleme de ordin tehnic, comunicarea cu ANMDM prin intermediul adreselor de e-mail @anm.ro nu va fi posibila pana la o data ce va fi anunta ulterior. Pana la remedierea situatiei, comunicarea directa cu departamentele si serviciile ANMDM se va putea face prin intermediul adreselor de e-mail corespunzatoare tabelului de mai jos:

Departament ANMDMAdresa de e-mail provizorie
Dep. Proceduri Europenedpe@anmdm.ro
Dep. Procedura Nationaladpn@anmdm.ro
Dep. Logistica Informatica si Gestionarea Electronica a Datelordliged@anmdm.ro
Dep. Economicde@anmdm.ro
Dep. Administratie Generaladag@anmdm.ro
Dep. Inspectie Farmaceuticadif@anmdm.ro
Dep. Juridicdj@anmdm.ro
Dep. Resurse Umanedrus@anmdm.ro
Dep. Evaluare Control Produse Biologicedecpb@anmdm.ro
Dep. Control Calitatea Medicamentuluidccm@anmdm.ro
Dep. Politici si Strategiidps@anmdm.ro